Smulkių elektros gedimų diagnostika, šalinimas

Atliekame smulkių elektros gedimų diagnostiką, trūkumų šalinimą, teikiame elektros paslaugas Vilniuje ir jo rajone.

Atvejai, kuomet elektros instaliacija Jūsų name ar bute gali būti pavojinga ir netinkama eksploatacijai:

  • Trumpas sujungimas dėl nuo senumo sutrupėjusios, laidų izoliacijos perlenkimo, dažniausiai būna arčiau kištukinio laido. Nuo didelės apkrovos, kada prie vienos rozetes pajunginėjama daug prietaisų – laidai ir sujungimai įkaista ir izoliacija išsilydo.

  • Netinkamas laidų sujungimas arba nuo amžiaus ir didelių srovių  sujungimų vietose laidai įkaista ir išsilydo. Laidų sujungimo vieta gali tapti gaisro šaltiniu arba gali nutrūkti elektros tiekimas perdegus laidui.

  • Mechaninis elektros instaliacijos pažeidimas – gręžiant sienas ar kalant, laidų izoliacija gali būti pažeista ir graužikų.

  • Nuo senumo, oksidacijos, nuo didelių elektros srovių ,,pridegė“ automatų-saugiklių kontaktai.

Gedimų diagnostikaSkydas daugiabutyjeLaiptinėjeBendrabutyjeRozetėSena instaliacija

Atvažiuojame į vietą, nustatome ir diagnozuojame  gedimus. Pagal poreikį keičiame elektros automatus, senus aliuminio laidus į varinius, keičiame kištukinius lizdus (rozetes). Galime sumontuoti papildomus jungiklius, rozetes. Sienose pjauname griovelius ir lizdus dėžutėms ir rozetėms be ,,didelių dulkių“  naudojant pjovimo įrankius su išsiurbimu. Pajunginėjant buitinę įrangą prie senos elektros instaliacijos reikia patikrinti ir patikimai prisijungti prie įžeminimo. Eksploatuoti elektros įrangą be įžeminimo labai  pavojinga.

Remontuojame ir atnaujiname daugiabučių elektros ūkį. Keičiame viso namo, laiptinių elektros spintas ir instaliaciją. Dirbame Vilniuje ir jo rajone.

Skydų remontasKapitalinis remontasElektros skydas,instaliacija 12Automatų keitimasInstaliacijos renovacija